החוקרים שלנו

החוקרים שלנו


הכירו את החוקרים באקדמית גליל מערבי

החוקרים שלנו - חפשו לפי:

שם מלא דרגה מחלקה תיאור דרגה דוא"ל Department Rank Name
אבו בקר ח'אולה פרופ' חינוך פרופסור חבר khawla.abubaker@gmail.com Education

.Prof

Abubaker Khawla
אדן דבורה ד"ר חינוך מרצה בכיר devorahe@wgalil.ac.il Education

.Dr

Eden Devorah
אוקסמן ויקטור פרופ' כלכלה פרופ' חבר victor.oxman@gmail.com Economics

.Prof

Oxman Victor
אוריין דן פרופ' לימודי תאטרון פרופסור מן המניין dan@hasolelim.org.il Theatre Studies

.Prof

Urian Dan 
אלון חן ד"ר לימודי תאטרון מרצה chenya.chenya@gmail.com Theatre Studies

.Dr

Alon Chen
אפשטיין-פלוש מרינה ד"ר לימודי שימור מרצה בכיר marina.epstein@gmail.com Conservation Studies

.Dr

Epstein-Pliouchtch Marina
ארבלי-רווה שושנה ד"ר רב תחומי מורה בכיר ShoshanaA@wgalil.ac.il Multidisciplinary Studies

.Dr

Arbeli-Raveh Shoshana
אשד ענת ד"ר קרימינולוגיה מורה AnatS@wgalil.ac.il Criminology

.Dr

Eshed Anat
אשוש יובל ד"ר סוציולוגיה מרצה yuvala@wgalil.ac.il Sociology

.Dr

Achouch Yuval
ביילי בנימין ד"ר קרימינולוגיה מרצה bennyb@wgalil.ac.il Criminology

.Dr

Bailey Benjamin
בן נתן מירב ד"ר פסיכולוגיה מרצה meravb@wgalil.ac.il psychology

.Dr

Ben Nathan Merav
בנדלק יהודית ד"ר קרימינולוגיה מרצה judy-ben@zahav.net.il Criminology

.Dr

BenDalak Yehudit
בראל- שקד שגית ד"ר כלכלה מרצה sagitbarelshaked@gmail.com Economics

.Dr

Bar el-Shaked Sagit
גוטרמן עוז ד"ר פסיכולוגיה מרצה בכיר ozgute13@gmail.com psychology

.Dr

Guterman Oz
גולדגרבר יעקב ד"ר חינוך מורה yaacovg@wgalil.ac.il Education

.Dr

Goldgraber Yaacov
גייגר ברנדה פרופ' קרימינולוגיה פרופסור חבר brendag@wgalil.ac.il Criminology

.Prof

Geiger Brenda
גילת-יחיא שרון ד"ר חינוך מרצה sharong@wgalil.ac.il Education

.Dr

Gilat-Yihyie Sharon
גריסקין ולדימיר ד"ר כלכלה מרצה vladi_stat@hotmail.com Economics

.Dr

Griskin Vladimir
דביר דב פרופ' ניהול פרופ' מן המניין DovD@wgalil.ac.il Management

.Prof

Dvir Dov
דהן גבריאל מ.א. רב תחומי מורה משנה ב' GabiD@wgalil.ac.il Multidisciplinary Studies

.M.A

Dahan Gavriel
הוכדורף צפורה ד"ר חינוך מרצה בכיר ziporah@wgalil.ac.il Education

.Dr

Hochdorf Zipora
הריס פיטר פרופ' לימודי תאטרון מרצה בכיר pharrisp@gmail.com Theatre Studies

.Prof

Harris Peter
הרשקוביץ אריה ד"ר מדעי המדינה מורה בכיר ArieH@wgalil.ac.il Political Science

.Dr

Herscovici Arie
וינר צביקה ד"ר כלכלה וניהול מרצה zvikav@wgalil.ac.il Economics & Management

.Dr

Winer Zvika
וסרמן רינה ד"ר לימודי שימור מרצה בכיר wassermn@gmail.com Conservation Studies

.Dr

Wasserman Rina (Irina)
זיידיס ערן ד"ר מדעי המדינה מרצה ezaidise@gmail.com Political Science

.Dr

Zaidise Eran
טלנקר סרגיי ד"ר חינוך מורה sergeit@wgalil.ac.il Education

.Dr

Talanker Sergei
יהודה לימור ד"ר קרימינולוגיה מרצה limlim34@gmail.com Criminology

.Dr

Yehuda Limor
יצחק רונן ד"ר מזרח תיכון מרצה בכיר roneni14@walla.co.il Middle East

.Dr

Yitzhak Ronen
כבירי אריאל ד"ר מדעי המדינה מרצה ariel.kabiri@gmail.com Political Science

.Dr

Kabiri Ariel
כהן בעז ד"ר לימודי שואה מרצה בכיר boazc@wgalil.ac.il Holocaust Studies

.Dr

Cohen Boaz 
לוז נמרוד פרופ' סוציולוגיה פרופסור חבר nimrodl@wgalil.ac.il Sociology

.Prof

Luz Nimrod
לוסקי ישראל פרופ' כלכלה פרופסור מן המניין israell@wgalil.ac.il Economics

.Prof

Luski Israel
ליברמן עדו ד"ר סוציולוגיה מרצה idol@wgalil.ac.il Sociology

.Dr

Liberman Ido
לרנר ברל פרופ' פילוסופיה פרופסור חבר berell@wgalil.ac.il Philosophy

.Prof

Lerner Berel
מאור גיל ד"ר חינוך מרצה gilm@wgalil.ac.il Education

.Dr

Maor Gil
מי-טל מיה ד"ר קרימינולוגיה מרצה meitalmaya@gmail.com Criminology

.Dr

Meital Maya
מנור שלומית ד"ר סוציולוגיה מורה Manor.shlomit@gmail.com Sociology

.Dr

Manor shlomit
מרדלר מוטי ד"ר חינוך מרצה motim@wgalil.ac.il Education

.Dr

Merdler Moti
מרום שייקה ד"ר ניהול מרצה shaikem@wgalil.ac.il Management

.Dr

Marom Shaike
נבו עינת ד"ר חינוך מרצה בכיר einat.nevo@gmail.com Education

.Dr

Nevo Einat
נוי כינרת ד"ר לימודי תאטרון מרצה בכיר kinneretnoy@gmail.com Theatre Studies

.Dr

Noy Kinneret
נוימן ארי ד"ר חינוך מרצה בכיר neumanari@gmail.com Education

.Dr

Neuman Ari
נוסבאום - וקנין ורד פרופ' חינוך מרצה בכיר veredv@wgalil.ac.il Education

.Prof

Vaknin-Nusbaum Vered
סואעד מוחמד ד"ר מדעי המדינה מרצה בכיר suwaedm@hotmail.com Political Science

.Dr

Suwaed Muhammad
סילפן פיטר פרופ' קרימינולוגיה פרופסור חבר silfen@zahav.net.il Criminology

.Prof

Silfen Peter
עבאס מתעב רנדה ד"ר חינוך מורה בכיר randaabbas3@gmail.com Education

.Dr

Abbas Randa
עופר מרים ד"ר לימודי שואה מרצה בכיר miriamoffer@gmail.com Holocaust Studies

.Dr

Offer Miriam
עייש אבישי ד"ר ניהול מרצה avishay.aiche@gmail.com Management

.Dr

Aiche Avishay
עלי נוהאד ד"ר סוציולוגיה מרצה בכיר nohada@wgalil.ac.il Sociology

.Dr

A'li Nohad
עקירב אסנת ד"ר מדעי המדינה מרצה בכיר osnata@wgalil.ac.il Political Science

.Dr

Akirav Osnat
פיאדין ז'אנה ד"ר כלכלה מרצה jannap@wgalil.ac.il Economics

.Dr

Piadin Janna
פיטרסה אפרת ד"ר לימודי מידע מרצה EfratP@wgalil.ac.il Information Studies

.Dr

Pieterse Efrat
פלד יהודה ד"ר לימודי מידע מרצה בכיר yehudap@wgalil.ac.il Information Studies

.Dr

Peled Yehuda
פרי דוד פרופ' לוגיסטיקה פרופסור מן המניין DavidP@wgalil.ac.il Logistics

.Prof

Perry David 
פרשיצקי אנה ד"ר סוציולוגיה מרצה ana_prashizky@yahoo.com Sociology

.Dr

Prashizky Ana
פתר סיני מ.א. לימודי תאטרון מרצה siphaifa@gmail.com Theatre Studies

.M.A

Peter Sinai
צ'מנסקי דניאל פרופ' כלכלה פרופסור חבר DannyC@wgalil.ac.il Economics

.Prof

Czamanski Daniel
קלמן הלוי מאיה ד"ר חינוך מרצה mayah@wgalil.ac.il Education

.Dr

Kalman-Halevi Maya
קלמר ענת ד"ר חינוך מרצה AnatKl@wgalil.ac.il Education

.Dr

Klemer Anat
קשטן נדב ד"ר לימודי שימור מרצה בכיר nadavk@wgalil.ac.il Conservation Studies

.Dr

Kashtan Nadav
קשת יעל פרופ' סוציולוגיה פרופסור חבר yaelk@wgalil.ac.il Sociology

.Prof

Keshet Yael
רווה מיכל ד"ר חינוך מרצה בכיר raveh.mi@gmail.com Education

.Dr

Raveh Michal
רוטנברג הניה ד"ר לימודי תאטרון מרצה בכיר heniar@wgalil.ac.il Theatre Studies

.Dr

Rottenberg Henia
רונן מאיר ד"ר לימודי שימור מרצה בכיר ronen@shimureng.com Conservation Studies

.Dr

Ronen Meir
רימר אביגדור ד"ר משאבי אנוש מרצה בכיר avigdorr@wgalil.ac.il Human Resources

.Dr

Rimmer Avigdor
רשף אריה ד"ר ניהול מרצה בכיר ArieR@wgalil.ac.il Management

.Dr

Reshef Arie
שאול ירדנה ד"ר סוציולוגיה מורה shaul@geo.haifa.ac.il Sociology

.Dr

Shaul Yardena
שביט זאב ד"ר סוציולוגיה מרצה בכיר zvshavit@gmail.com Sociology

.Dr

Shavit Ze'ev
שדל ברוריה ד"ר חינוך מרצה בכיר BruriaS@wgalil.ac.il Education

.Dr

Schaedel Bruria
שוורצמן יוליה ד"ר יהדות מרצה בכיר JuliaS@wgalil.ac.il Judaism

.Dr

Schwartzmann Julia
שונפלד בת ד"ר אנגלית מורה אנגלית BetheS@wgalil.ac.il English

.Dr

Schoenfeld Bethe (Lois)
שפרבר חיים ד"ר רב תחומי מרצה בכיר haims@wgalil.ac.il Multidisciplinary Studies

.Dr

Sperber Haim
שריד מרים ד"ר חינוך מרצה בכיר miris@wgalil.ac.il Education

.Dr

Sarid Miriam
שרפמן דפנה ד"ר מדעי המדינה מורה בכיר daphna@inter.net.il Political Science

.Dr

Sharfman Daphna
תורגמן חגית ד"ר קרימינולוגיה מרצה בכיר hagitt@wgalil.ac.il Criminology

.Dr

Turjeman Hagit