החוקרים שלנו


הכירו את החוקרים באקדמית גליל מערבי

החוקרים שלנו - חפשו לפי:

שם מלא דרגה מחלקה תיאור דרגה דוא"ל Department Rank Name

אבו בקר ח'אולה

פרופ'

חינוך

פרופסור חבר

khawla.abubaker@gmail.com

Education

Prof.

Abubaker Khawla

אדן דבורה

ד"ר

חינוך

מרצה בכיר

devorahe@wgalil.ac.il

Education

Dr.

Eden Devorah

אוקסמן ויקטור

פרופ'

כלכלה

פרופ' חבר

victor.oxman@gmail.com

Economics

Prof.

Oxman Victor

אוריין דן

פרופ'

לימודי תאטרון

פרופסור מן המניין

dan@hasolelim.org.il

Theatre Studies

Prof.

Urian Dan

אפשטיין-פלוש מרינה

ד"ר

לימודי שימור

מרצה בכיר

marina.epstein@gmail.com

Conservation Studies

Dr.

Epstein-Pliouchtch Marina

ארבל יובל

ד"ר

כלכלה וניהול

מרצה בכיר

YuvalAr@wgalil.ac.il

Economics and Management

Dr.

Yuval Arbel

ארבלי- רווה שושנה

ד"ר

רב תחומי

מורה בכיר

ShoshanaA@wgalil.ac.il

Multidisciplinary Studies

Dr.

Arbeli-Raveh Shoshana

ארניה ניסים

פרופ'

חשבונאות

פרופסור חבר

NissimA@wgalil.ac.il

Accounting

Prof.

Nissim Aranya

אשד ענת

ד"ר

קרימינולוגיה

מורה

AnatS@wgalil.ac.il

Criminology

Dr.

Eshed Anat

אשוש יובל

ד"ר

סוציולוגיה

מרצה

yuvala@wgalil.ac.il

Sociology

Dr.

Achouch Yuval

ביילי בנימין

ד"ר

קרימינולוגיה

מרצה

bennyb@wgalil.ac.il

Criminology

Dr.

Bailey Benjamin

בן דוד ניסים

פרופ'

כלכלה

פרופסור מן המניין

NisimBd@wgalil.ac.il

Economics

Prof.

Nissim Ben-David

בן נתן מירב

ד"ר

פסיכולוגיה

מרצה

meravb@wgalil.ac.il

psychology

Dr.

Ben Nathan Merav

גוטרמן עוז

ד"ר

פסיכולוגיה

מרצה בכיר

ozgute13@gmail.com

psychology

Dr.

Guterman Oz

גולדגרבר יעקב

ד"ר

חינוך

מורה

yaacovg@wgalil.ac.il

Education

Dr.

Goldgraber Yaacov

גייגר ברנדה

פרופ'

קרימינולוגיה

פרופסור חבר

brendag@wgalil.ac.il

Criminology

Prof.

Geiger Brenda

גיל אפרת

ד"ר

רב תחומי

מרצה

alefgill@gmail.com

Multidisciplinary Studies

Dr.

Gil Efrat

גילת-יחיא שרון

ד"ר

חינוך

מרצה

sharong@wgalil.ac.il

Education

Dr.

Gilat-Yihyie Sharon

גריסקין ולדימיר

ד"ר

כלכלה

דרגה מוצעת מרצה

vladi_stat@hotmail.com

Economics

Dr.

Griskin Vladimir

דהן גבריאל

ד"ר

רב תחומי

מרצה

GabiD@wgalil.ac.il

Multidisciplinary Studies

Dr.

Dahan Gavriel

הוכדורף ציפורה

ד"ר

חינוך

מרצה בכיר

ziporah@wgalil.ac.il

Education

Dr.

Hochdorf Zipora

הריס פיטר

פרופ'

לימודי תאטרון

פרופסור חבר

pharrisp@gmail.com

Theatre Studies

Prof.

Harris Peter

הרשקוביץ אריה

ד"ר

מדעי המדינה

מורה בכיר

ArieH@wgalil.ac.il

Political Science

Dr.

Herscovici Arie

וינר צביקה

ד"ר

כלכלה וניהול

מרצה

zvikav@wgalil.ac.il

Economics & Management

Dr.

Winer Zvika

וסרמן רינה

ד"ר

לימודי שימור

מרצה בכיר

wassermn@gmail.com

Conservation Studies

Dr.

Wasserman Rina (Irina)

זיידיס ערן

ד"ר

מדעי המדינה

מרצה

ezaidise@gmail.com

Political Science

Dr.

Zaidise Eran

טלמור עירית

ד"ר

לוגיסטיקה

מרצה

iritT@Wgalil.ac.il

Logistics

Dr.

Irit Talmor

טלנקר סרגיי

ד"ר

חינוך

מורה

sergeit@wgalil.ac.il

Education

Dr.

Talanker Sergei

יגיל יוסי

פרופ'

ניהול

פרופסור מן המניין

YossiY@wgalil.ac.il

Management

Prof.

Yossi Yagil

יהודה לימור

ד"ר

קרימינולוגיה

דרגה מוצעת מרצה

limlim34@gmail.com

Criminology

Dr.

Yehuda Limor

יצחק רונן

ד"ר

מזרח תיכון

מרצה בכיר

roneni14@walla.co.il

Middle East

Dr.

Yitzhak Ronen

כבירי אריאל

ד"ר

מדעי המדינה

דרגה מוצעת מרצה

ariel.kabiri@gmail.com

Political Science

Dr.

Kabiri Ariel

כהן בעז

ד"ר

לימודי שואה

מרצה בכיר

boazc@wgalil.ac.il

Holocaust Studies

Dr.

Cohen Boaz

כהן גיל

ד"ר

 לוגיסטיקה

מרצה בכיר

gilc@wgalil.ac.il

Logistics

Dr.

Gil Cohen

ליברמן עידו

ד"ר

סוציולוגיה

מרצה

idol@wgalil.ac.il

Sociology

Dr.

Liberman Ido

לרנר ברל

פרופ'

פילוסופיה

פרופסור חבר

berell@wgalil.ac.il

Philosophy

Prof.

Lerner Berel

מאור גיל

ד"ר

חינוך

מרצה

gilm@wgalil.ac.il

Education

Dr.

Maor Gil

מנור שלומית

ד"ר

סוציולוגיה

מרצה

Manor.shlomit@gmail.com

Sociology

Dr.

Manor shlomit

מרדלר מוטי

ד"ר

חינוך

מרצה

motim@wgalil.ac.il

Education

Dr.

Merdler Moti

נבו עינת

ד"ר

חינוך

מרצה בכיר

einat.nevo@gmail.com

Education

Dr.

Nevo Einat

נוי כינרת

ד"ר

לימודי תאטרון

מרצה בכיר

kinneretnoy@gmail.com

Theatre Studies

Dr.

Noy Kinneret

נוימן ארי

ד"ר

חינוך

מרצה בכיר

neumanari@gmail.com

Education

Dr.

Neuman Ari

נוסבאום - וקנין ורד

פרופ'

חינוך

פרופסור חבר

veredv@wgalil.ac.il

Education

Prof.

Vaknin-Nusbaum Vered

סואעד מוחמד

ד"ר

מדעי המדינה

מרצה בכיר

suwaedm@hotmail.com

Political Science

Dr.

Suwaed Muhammad

סילפן פטר

פרופ'

קרימינולוגיה

פרופסור חבר

silfen@zahav.net.il

Criminology

Prof.

Silfen Peter

עבאס מתעב רנדה

ד"ר

חינוך

מורה בכיר

randaabbas3@gmail.com

Education

Dr.

Abbas Randa

עופר מרים

ד"ר

לימודי שואה

מרצה בכיר

miriamoffer@gmail.com

Holocaust Studies

Dr.

Offer Miriam

עייש אבישי

ד"ר

ניהול

מרצה

avishay.aiche@gmail.com

Management

Dr.

Aiche Avishay

עין- טל עירית

ד"ר

קרימינולוגיה

מרצה בכיר

irite@yvc.ac.il

Criminology

Dr.

Irit Ein-Tal - Cohen

עלי נוהאד

ד"ר

סוציולוגיה

מרצה בכיר

nohada@wgalil.ac.il

Sociology

Dr.

A'li Nohad

עקירב אסנת

ד"ר

מדעי המדינה

מרצה בכיר

osnata@wgalil.ac.il

Political Science

Dr.

Akirav Osnat

פיאדין ז'אנה

ד"ר

כלכלה

מרצה

jannap@wgalil.ac.il

Economics

Dr.

Piadin Janna

פיטרסה אפרת

ד"ר

לימודי מידע

מרצה

EfratP@wgalil.ac.il

Information Studies

Dr.

Pieterse Efrat

פלד יהודה

ד"ר

לימודי מידע

מרצה בכיר

yehudap@wgalil.ac.il

Information Studies

Dr.

Peled Yehuda

פרשיצקי אנה

ד"ר

סוציולוגיה

מרצה

ana_prashizky@yahoo.com

Sociology

Dr.

Prashizky Ana

פתר סיני

מ.א.

לימודי תאטרון

מרצה

siphaifa@gmail.com

Theatre Studies

M.A.

Peter Sinai

צ'מנסקי דניאל

פרופ'

כלכלה

פרופסור מן המניין

DannyC@wgalil.ac.il

Economics

Prof.

Czamanski Daniel

קלמן הלוי מאיה

ד"ר

חינוך

דרגה מוצעת מרצה

mayah@wgalil.ac.il

Education

Dr.

Kalman-Halevi Maya

קלמר ענת

ד"ר

חינוך

מרצה

AnatKl@wgalil.ac.il

Education

Dr.

Klemer Anat

קשטן נדב

ד"ר

לימודי שימור

מרצה בכיר

nadavk@wgalil.ac.il

Conservation Studies

Dr.

Kashtan Nadav

קשת יעל

פרופ'

סוציולוגיה

פרופסור חבר

yaelk@wgalil.ac.il

Sociology

Prof.

Keshet Yael

ראובן יעקב

ד"ר

קרימינולוגיה

מרצה בכיר

reuvenya@walla.com

Criminology

Dr.

Reuven Yaakov

רווה מיכל

ד"ר

חינוך

מרצה בכיר

raveh.mi@gmail.com

Education

Dr.

Raveh Michal

רוטנברג הניה

ד"ר

לימודי תאטרון

מרצה בכיר

heniar@wgalil.ac.il

Theatre Studies

Dr.

Rottenberg Henia

רונן מאיר

מ.א.

לימודי שימור

מרצה בכיר

ronen@shimureng.com

Conservation Studies

M.A.

Ronen Meir

רימר אביגדור

ד"ר

משאבי אנוש

מרצה בכיר

avigdorr@wgalil.ac.il

Human Resources

Dr.

Rimmer Avigdor

רשף אריה

ד"ר

ניהול

מרצה בכיר

ArieR@wgalil.ac.il

Management

Dr.

Reshef Arie

שאול ירדנה

ד"ר

סוציולוגיה

מורה

shaul@geo.haifa.ac.il

Sociology

Dr.

Shaul Yardena

שאמי לביב

ד"ר

כלכלה

דרגה מוצעת מרצה

labibs@wgalil.ac.il

Economics

Dr.

Shami Labib

שביט זאב

ד"ר

סוציולוגיה

מרצה בכיר

zvshavit@gmail.com

Sociology

Dr.

Shavit Ze'ev

שדל ברוריה

ד"ר

חינוך

מרצה בכיר

BruriaS@wgalil.ac.il

Education

Dr.

Schaedel Bruria

שוורצמן יוליה

ד"ר

יהדות

מרצה בכיר

JuliaS@wgalil.ac.il

Judaism

Dr.

Schwartzmann Julia

שונפלד בת

ד"ר

אנגלית

מורה אנגלית

BetheS@wgalil.ac.il

English

Dr.

Schoenfeld Bethe (Lois)

שפרבר חיים

ד"ר

רב תחומי

מרצה בכיר

haims@wgalil.ac.il

Multidisciplinary Studies

Dr.

Sperber Haim

שריד מרים

ד"ר

חינוך

מרצה בכיר

miris@wgalil.ac.il

Education

Dr.

Sarid Miriam

שרפמן דפנה

ד"ר

מדעי המדינה

מורה בכיר

daphna@inter.net.il

Political Science

Dr.

Sharfman Daphna

תורג'מן חגית

ד"ר

קרימינולוגיה

מרצה בכיר

hagitt@wgalil.ac.il

Criminology

Dr.

Turjeman Hagit