קורסים בשיתוף עם מיקרוסופט

לאלו מכם שתמיד חלמו על עתיד בעולם ההייטק, המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה מבחר קורסים בהסמכת Microsoft, אשר יעזרו לכם לרכוש את כל המיומנויות הנדרשות כדי להשתלב במגוון מקצועות פופולריים ומבוקשים.
קורסים בלימודי מחשבים נחשבים למאוד מבוקשים בקרב רבים. באקדמית גליל מערבי עומדים לרשותכם קורסים ברמה גבוהה מאוד, שמועברים על ידי צוות מורים מומחים ובעלי ידע וניסיון מעמיק בתנאים הטובים ביותר. כסטודנטים תוכלו ליהנות ממעטפת רחבה של שירותי המתחם ובתום הקורס שבחרתם, יהיו לכם כל הכלים הנחוצים להשתלבות קלה בעולם התעסוקה במגוון של מקצועות מעניינים, מספקים, מאתגרים ומתגמלים כלכלית.

קורס Web Developer

קורס Web Developer פותח דלת לסטודנטים המעוניינים להשתלב בעולם של פיתוח, תכנון, בנייה, עיצוב וקידום אתרי אינטרנט. במסגרת הקורס יחשפו הסטודנטים לתוכנות גרפיות נפוצות, יכירו את עולם המדיה והפרסום באינטרנט ויקבלו ארגז כלים אשר יאפשר להם לאפיין אתרים ופורטלים מתוך הבנה שיווקית. הלימודים מתקיימים במעבדות לימוד מודרניות ובוגרי הקורס יוכלו להשתלב במגוון גדול של תחומים לרבות: מנהלי ועורכי תוכן, מנהלי אתרים, מנהלי פורומים, כותבי קוד, מתכנתי HTML או JAVASCRIPT ועוד. בנוסף בוגרי הקורס יוכלו להשתלב ב חברה לקידום אתרים ולעבוד בשיווק ומכירות באינטרנט, הן כשכירים והן כעצמאיים.

מידע כללי

תנאי הקבלה אינם דורשים ניסיון קודם אלא רק ניסיון בסיסי בעבודה מול מחשב וראיון אישי. במסגרת הלימודים הסטודנטים ילמדו להכיר את סביבת האינטרנט, את הטכנולוגיות הקיימות, את כלי השיווק והפרסום, את המדיה והשוק וגם “לדבר” בשפת HTML. כמו כן הסטודנטים ילמדו לעבוד עם תוכנות עיצוב גרפיות, לבנות אתר עם מערכת וורדפרס, על כל המשתמע מכך, וירכשו את כל הכלים שיאפשרו להם להבין צרכים השיווקיים. בנוסף, הסטודנטים גם יתנסו בעבודה מול מערך שלם של אנשי מקצוע כגון מעצבים, קופירייטרים ומתכנתים וילמדו לעבוד עם פלטפורמות קיימות, אורגניות וממומנות, לקידום אתרים.

קורס טכנאי מחשבים ותמיכה טכנית – MCTS

קורס טכנאי PC פותח והותאם לסטודנטים המעוניינים להבין טוב יותר את עולם המחשבים ולספק שירותי תמיכה טכנית ללקוחות שונים. הקורס שם דגש על תחומים נרחבים כמו למשל: הרכבת מחשב, איתור תקלות, התקנת מערכת הפעלה, התקנת תוכנות, התקנת אמצעי מיגון ואבטחה, חיבור לרשת מחשבים ועוד. בתום הקורס הסטודנטים יוכלו לגשת למבחן הסמכה מטעם חברת מיקרוסופט ולקבל תעודת מהנדס רשת ו/או מנהל רשת, כך שלבוגרי קורס טכנאי מחשבים ותמיכה טכנית יהיו כל המיומנויות לעסוק במקצוע פופולרי ובעל ביקוש רב בתחום ניהול רשתות. הקורס מבוסס על הסילבוס המקורי של מיקרוסופט ומותאם במיוחד לשוק ההייטק המקומי כך שבוגריו יוכלו להשתלב בקלות בעולם התעסוקה הישראלי.

מידע כללי

תנאי הקבלה לקורס דורשים היכרות עם עבודה מול מחשב ומערכת הפעלה.Windows בנוסף הקורס דורש היכרות עם השפה האנגלית ברמה שמאפשרת קריאה והבנת טקסטים. במסגרת הלימודים הסטודנטים יחשפו לחומר עיוני ומעשי על ידי הרצאות פרונטליות ובאמצעות תרגול מעשי. בין הנושאים הנלמדים: הכרת מבנה המחשב, מבוא לאינטרנט, מבוא טכני, רשתות תקשורת, תמיכה והדרכה, ניהול מדיה, ניהול משאבי מערכת, עדכון אפליקציות ומערכת הפעלה, עדכון ותמיכה בחומרה ועוד. בוגרי הקורס שיעמדו בדרישותיו יוכלו לעבור מבחני הסמכה של מיקרוסופט ולהשתלב במגוון עבודות.

קורס מנהלי רשתות mcitp

הצורך ליצור הפרדה בין מומחים באבטחת מידע לבין אנשי רשת הוליד את הצורך בהסמכת .MCITP: Server Administrator קורס מנהלי רשתות מקנה לבוגריו את ההסמכה להתמחות כמהנדסי רשת בכירים ומוסמכים מטעם מיקרוסופט. כתוצאה מכך יוכלו להשתלב בארגונים במגוון תפקידים הקשורים בהיכרות עם מערכת ההפעלה Windows לרבות: מנהלי רשתות, מנהלי מערכות IT, מנהלי אבטחת מידע, מהנדסי מערכות, מהנדסי רשתות, מנתחי מערכות ורשתות, יועצים טכניים ועוד. בנוסף בוגרי הקורס יקבלו הסמכת MCSA אשר בעזרתה יוכלו גם להשתלב בתכנון, עיצוב ופריסת מערכות ופתרונות שרת עבור מערכות Microsoft Windows.

מידע כללי

מטרת הקורס היא לאפשר ללומדים אותו לרכוש מקצוע נדרש בתחום של ניהול רשתות. הקורס מבוסס על טכנולוגיית מיקרוסופט תוך התאמה לשוק ההייטק הישראלי. תנאי הקבלה לק