גם אתם צריכים תואר תואר!

בואו לשלב תואר ראשון עם הסמכה מקצועית פרקטית!
המכללה האקדמית גליל מערבי מעניקה לך אפשרות לבחור במסלול "תואר תואר"- מסלול המשלב לימודי תואר ראשון איכותיים ולימודי תעודה פרקטיים.
מגוון תעודות הסמכה שיביאו אותך צעד אחד מעל כולם, כגון: חשב שכר בכיר,  הנחיית קבוצות בארגונים, ניהול פרוייקטים, חוקרים פרטיים ועוד.
למידע נוסף על תואר תואר
 
בשביל לסיים תואר לא צריכים לעזוב את העבודה
 תשמעו מה יש לסטודנטים שלנו להגיד...
מידע למתעניין

מידע למתעניין

סטודנטים ובוגרים מספרים

בזכות לימודי הקרימינולוגיה במכללה הגעתי לתואר השני ברמה טכנית-תיאורטית מצוינת. בוגרי הקרימינולוגיה במכללה הגיעו בלי צורך להשלים אפילו שעה.
אן זינגרלומדת תואר שני בקרימינולוגיה קליניתבוגרת תואר ראשון בקרימינולוגיה
"רכשתי כלים לניהול יעיל ואפקטיבי, איך להוביל עובדים בצורה חיובית, איך לשנות דפוסים בארגון ולגרום למחוברות עובדים, הידע שרכשתי משמש אותי בחיי המקצועיים, יום יום.הלימודים נוגעים במגוון רחב של נושאים ומביאים הלכה למעשה את החומר שנלמד לידי ביטוי במציאות, הפרקטיקום המאוד מעשי ומלווה על ידי המנחה, הוא הגושפנקא בעצם לכל החומר הנלמד, מאפשר להתנסות בחוויה יוצאת דופן."
 
שירה שביטבעלת תפקיד ניהולי בהנהלה הבכירה ברשות המסים.מסיימת השנה תואר בניהול
אני ממליץ על ניהול כי הוא פותח ידע נרחב- מקצועי וניהולי. אתה מקבל יכולת להתמודד עם עולם הניהול והכלכלה שאיתה אתה צריך להתמודד בעבודה.
אורן שגבלומד תואר שני במנהל עסקיםבוגר תואר ראשון רב תחומי בכלכלה ובמנהל עסקים
הזיכרון הכי טוב שלי מהלימודים הוא ההיכרות עם ד"ר ורד וקנין-נוסבאום, ראש החטיבה ללקויות למידה אז וכיום ראשת החוג לחינוך. כל אחד צריך מבוגר משמעותי אחד שמאמין בך. היא איתרה אותי מהר מאוד וקידמה אותי להיות עוזר מחקר והוראה שלה.
תומר לופו חונך כיתת אתגר בכפר נוער גלים.בוגר החוג לחינוך.
הפרקטיקום בביה"ס לניהול ע"ש סר הארי סולומון  מאפשר לסטודנטים להציץ לחיים שאחרי התואר ולהתנסות בעבודה בשטח – בליווי צמוד של מנחה מקצועי. זה מרגש שעושים משהו בפועל ולא רק על נייר.
 
אדם בן-קיקיסטודנט לניהול וכלכלה
"הדברים שהכי עזרו לי הם בעיקר כל המושגים הטכניים. בשיעורים קיבלנו דוגמאות של מערכות שונות ותפקודן ותפעולן. תוך כדי העבודה מוצאים את הקשר לתיאוריה ומחברים בינה לבין הפרקטיקה
 
אדם בן-קיקיסטודנט לניהול וכלכלה
התואר הכיר לי תחומים מגוונים בעולם השימור הנוגעים להיסטוריה, אמנות, סוציולוגיה וטכנולוגיות בנייה. בנוסף, קיבלתי כלים שעזרו לי להבין איך כל התחומים האלה מתחברים ביחד ולהבין מה הגישה שלי לשימור ועזרו לי למצוא את הנישה שלי בעולם כל כך רחב.
חן אורמןמפקחת שימור עכובוגרת תואר ראשון בלימודי שימור
התואר פיתח סקרנות ללמידה מתמדת של דברים חדשים ואמונה בעצמי שאפשר ללמוד תמיד הכל, פתיחות מחשבתית, לדעת להתאים את עצמי לסביבה שבה נמצאת. הדברים הבסיסיים שהם כה טריוויאליים הם הכלים האמיתיים שקיבלתי שמשמשים בחיים ובעבודה, כי תכנים יכולים תמיד להשתנות.
יוליה הדר יליסבטסקיניתוח תביעות בחברת ביטוחבוגרת תואר ראשון בניהול
הלימודים במכללה נתנו לי מגוון שלם של טכניקות כיצד להיות מורה יותר טובה. חידשו לי דברים שלא ידעתי על סגנונות ריקוד מסויימים ונחספתי לסגנונות חדשים ומרעננים שנתנו לי המון חומר לעבוד איתו בשיעורים שלי היום.
לין זוהרמורה למחולבוגרת תואר ראשון בתאטרון-מחול
הלימודים עסקו בכל התחומים הקשורים לעולם התיאטרון. כמו כן התנסינו בהנחיית קבוצות ובהכנת תלמידי תיכון לבחינת הבגרות המעשית בתיאטרון. הלימודים הפכו למקצוע מיד עם צאתי לשוק העבודה, וזאת עוד במהלך הלימודים.
רונית מרקדומנחה קבוצות ומפיקת תיאטרוןבוגרת תואר ראשון בתאטרון- חינוכי קהילתי
לימודי במכללה סייעו רבות לתפקידי, בפן התיאורטי-היסטורי, למידת מידע על השואה ומלחמת העולם השנייה, וכן הלקחים-רעיונות-ערכים שנגזרים מאותה תקופה אפלה וקשה. פתיחת האופקים הייתה חשובה מכל.
עידן זכאימדריך במוזיאון לוחמי הגטאות בוגר החטיבה ללימודי השואה
"מה שחשוב לי בעיקר הוא חיבור התיאוריה והפרקטיקה ואין ספק שבאקדמית גליל מערבי שמים דגש חזק מאוד על הנושא הזה. למדנו לתרגם את התיאוריה לפרקטיקה וזה תהליך מאוד מרגש ומעצים. בנוסף, בשנה האחרונה ישנה התנסות בבתיה"ס שסוגרת מעגל ומשלבת את כל החומר הנלמד עם המציאות היומיומית  שנתמודד איתה כאנשי חינוך בישראל. רמת הלימודים מאוד גבוהה ועדיין המרצים לגמרי בגובה העיניים ותמיד יש תחושה שיש למי לפנות."
ירדן מליחבוגרת החוג לחינוך, לומדת השלמה לתעודת הוראה (בשיתוף עם מכללת אורנים)
"הלימודים באקדמית גליל מערבי מאוד מעמיקים ומכינים להמשך הדרך האקדמית, כעת אני נמצא בתהליך הרשמה לתואר שני. היחס האישי והרצון של סגל המרצים להצלחת כל סטודנט תרמו רבות לסיום לימודיי בממוצע גבוה המאפשר לי לבחור בין מגוון אפשרויות להמשך לימודיי לתואר שני. הלימודים חיזקו אותי בתפקידי כמנהל צוות ועזרו לי להשתפר ולהיות מנהל טוב יותר. קבלתי בהתואר הראשון המון כלים שאני בהחלט מיישם בעבודה היומיומית שלי."
חנן אוחיוןמנהל צוות ב"בזק"בוגר תואר ראשון בחוג ללימודים רב תחומיים
"הלימודים באקדמית גליל מערבי נתנו לי מקפצה מטורפת. למדתי עוד דרכי הוראה, וקיבלתי המון טיפים אשר תרמו לי רבות. בנוסף, נחשפתי לתחום התיאטרון והבמה בדברים הכי בסיסיים, מאיך לעמוד על הבמה ועד כניסות, יציאות ועוד. הידע העצום שרכשתי במהלך הלימודים מקדם את הקריירה שלי, זכיתי בהמון דברים נלווים ללימודים, כגון פרוייקטים אשר חשפו אותנו לקהילה וחיברו בינינו באמצעות האמנות"
תמרה ניקולאמלמדת מחול, רקדנית ומנהלת להקת דבקה. בנוסף, תמרה נרשמה ללימודי תעודת הוראה במחול לשנה הבאה, ועל סמך זה התקבלה כבר השנה ללמד מחול בבתי ספר במסגרת משרד החינוך.בוגרת החוג לתאטרון
"הלימודים באקדמית גליל מערבי סיפקו לי בסיס מידע רחב וכלים אשר בהחלט מפשטים עבורי את ההבנה לעומק של תהליכים בשימור ופיתחו אצלי שפה משותפת עם משמרים, מתכננים ארכיאולוגיים ועוד אנשי מקצוע שאני בקשר יומיומי איתם במסגרת עבודתי. תכנית הלימודים בשימור משלבת המון סיורים מה שהופך את חווית הלימודים למעשית ומעניינת ביותר."
אילן מזרחימנהל צוות ברשות העתיקותבוגר החוג לשימור