רקע:

כשחכמת המזרח והמציאות נפגשים

“לימודי הטרילותרפיה, מיועדים לכל מי שמעוניין בהתפתחותו האישית, ולמי שרוצה להדריך אחרים להצלחות אישיות בכל תחומי החיים. למי שאוהב בני אדם, ויודע גם להקשיב וגם להוביל. למי שרוצה למצוא את עצמו בתוך הרעש של הראש והרגש. לפעמים, המקום בו אנשים צריכים עזרה , אינו העולם החומרי, אלא דווקא העולם הנפשי, הרוחני ,החבוי במרתפי הלב ” ניסים אמון.

קהל יעד:

מטפלים בתחומים שונים, הרחבת ארגז כלים למטפלים ואנשי חינוך .

מטרות הקורס:

שיטת הטרילותרפיה פותחה על ידי ניסים אמון, השיטה משלבת בתוכה את הבנת מבנה הנפש כפי שהוא בא לידי ביטוי בזן-בודהיזם מחד, ובגשטלט וטכניקות מן הפסיכולוגיה המערבית מאידך.

במהלך הקורס יינתן ארגז כלים, בו נלמד להכיר את שלושת החלקים המרכיבים את מה שאנחנו   החלק הממונה על המחשבות, החלק הממונה על הרגשות והחלק המרכזי – ‘ רגילים לקרוא לו ‘אני ששומע את המחשבות וחווה את הרגשות. מתוך התבוננות לא שיפוטית נבין טוב יותר את קשת ההתנהלות האנושית ואת הספקטרום ההווייתי שבין אושר לבין סבל. הטרילותרפיה תסביר מה גורם לדיכאון, לייאוש, לרצון למות, להפרעות אכילה , להתנהגות כפייתית, להתמכרויות, לחרדות, לדיכוי עצמי, למחלות,  ומה מביא שלווה פנימית באמצעות ההכרה בשלושת החלקים ההלו, אפשר יהיה להשכין שלום פנימי וסדר חדש.

מבנה הקורס:

60 שעות 12 מפגשים.

תעודה:

תעודה של האקדמית גליל מערבי.

יצירת קשר עם היחידה ללימודי חוץ

שעות פעילות היחידה:

בימים א’ עד ה’ בין השעות 9:00 עד 18:00

דרכי התקשרות:

הקליקו כאן ותוכלו להשאיר לנו הודעת ווטס אפ ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

  04-9015262  וואטס אפ
04-9015262  טלפון קווי