דלג לתוכן המרכזי

פרופ’ פטר סילפן

פרופ’ פטר סילפן

מרצה בחוג לקרימינולוגיה

תחומי התמחות:

נוירוקרימינולוגיה, פסיכיאטריה משפטית., פשיעה ומוח
פרופ’ בועז סנג’רו

פרופ’ בועז סנג’רו

מרצה בחוג לקרימינולוגיה.

תחומי התמחות:

בטיחות מפני הרשעת חפים מפשע, דיני עונשין, דיני ראיות, המשפט הפלילי, הענישה הפלילית.
    פרופ’ ברנדה גייגר

    פרופ’ ברנדה גייגר

    מרצה בחוג לקרימינולוגיה

    תחומי התמחות:

    אלימות במשפחה, מגדר וקורבנות, עבריינות נוער ושיקום עברייני מין, רב תרבותיות ופשיעה
      פרופ’ ורד וקנין נוסבאום

      פרופ’ ורד וקנין נוסבאום

      ראשת החוג לחינוך, ראשת התכנית לתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך, ראשת המרכז לחינוך אורייני, מרצה בחוג לחינוך ולקויות למידה

      תחומי התמחות:

      רכישת קריאה ובהבנת הנקרא בקרב תלמידי בית הספר היסודי ובקרב קוראים מיומנים. כמו כן, גורמים המשפיעים על תפיסת מילה ועומק אורתוגרפי. שפה וקריאה (מורפולוגיה ופונולוגיה) בקרב קוראים מיומנים ובקרב קוראים דיסלקטים.
      פרופ’ ארי נוימן

      פרופ’ ארי נוימן

      מרצה בחוג לחינוך, ראש האשכול לניהול במערכות החינוך | ראש התכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך | יושב ראש ועדת הוראה מכללתית | חבר במועצה האקדמית | חבר בועדת ההיגוי של המכון לחקר הגליל | חבר בועדת משמעת

      תחומי התמחות:

      חינוך ביתי, עתידנות בחינוך, הערכת פרוייקטים
      פרופ’ היתאם טאהא

      פרופ’ היתאם טאהא

      מרצה בחוג לחינוך

      תחומי התמחות:

      זיהוי חזותי של מלים, התפתחות טיפוסית ולקויה של מיומנויות קריאה ואיות, תפקודים ניהוליים
      פרופ’ ברל לרנר

      פרופ’ ברל לרנר

      מרצה בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך

      תחומי התמחות:

      נושאי מחקר: פילוסופיה של מדעי החברה, פילוסופיה של הדת, מחשבת ישראל, מקרא, אתיקה מעשית
      פרופ’ יהודה פלד

      פרופ’ יהודה פלד

      מרצה בחוג לחינוך וחוג הרב תחומי ובתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך.

      תחומי התמחות:

      שילוב התקשוב בהוראה
      פרופ’ יוסי יגיל

      פרופ’ יוסי יגיל

      משנה לנשיא מ-2019 | יו"ר וועדת מינויים והעלאות של המכללה | ראש החוג לניהול ב-2018/19.

      תחומי התמחות:

      מימון חברות, השקעות, מיזוגים, סטיות שוק, מימון התנהגותי, חיזוי כלכלי מבוסס שערי רבית
      פרופ’ גיל כהן

      פרופ’ גיל כהן

      ראש החוג לניהול | ראש התמחות בבנקאות ומימון נדל"ן

      תחומי התמחות:

      מומחה לשוקי הון, ניהול סיכונים ומימון חברות
      פרופ’ ויקטור אוקסמן

      פרופ’ ויקטור אוקסמן

      מרצה בחוג הרב-תחומי | מרצה בחוג לניהול

      תחומי התמחות:

      מתמטיקה וחינוך מתמטי
      פרופ’ מיכאל קרן

      פרופ’ מיכאל קרן

      מרצה בחוג הרב תחומי | חבר המועצה האקדמית העליונה.

      תחומי התמחות:

      מחשבה מדינית, תקשורת פוליטית, ספרות ופוליטיקה.
      פרופ’ יעל קשת

      פרופ’ יעל קשת

      סוציולוגיה של הרפואה | אנתרופולוגיה רפואית | מתודולוגית מחקר איכותני

      תחומי התמחות:

      מרצה בחוג לסוציולוגיה | ראש התמחות בריאות ורווחה בחוג לסוציולוגיה | חברת מועצה אקדמית עליונה | חברת ועדת אתיקה במחקר | חברת וועדת הקלה בחובות הוראה
      פרופ’ מיכאל לסקר

      פרופ’ מיכאל לסקר

      פרופסור-מן-המניין אמריטוס בחצי תקן בלימודי המזרח התיכון בחוג הרב-תחומי | חבר בוועדת המינויים של הסגל האקדמי.

      תחומי התמחות:

      המזרח התיכון וצפון אפריקה בעת החדשה; תולדות היהודים בארצות האסלאם ויחסי יהודים-מוסלמים; תולדות היהודים בצרפת מסוף מלחמת העולם השנייה ועד ימינו; ישראל, העולם הערבי, ואירופה באגן הים התיכון; הזירה הבין-ערבית; הסכסוך הישראלי-ערבי; המעצמות הגדולות במזרח התיכון; האסלאם הרדיקלי; האסלאם ואירופה.
      פרופ’ ברל דב לרנר

      פרופ’ ברל דב לרנר

      מבוא לפילוסופיה מערבית.

      תחומי התמחות:

      פילוסופיה כללית, מחשבת ישראל.
      פרופ’ רונן יצחק

      פרופ’ רונן יצחק

      מבוא לתולדות המזה"ת, המזה"ת בן זממנו, צבא ופוליטיקה בעולם הערבי.

      תחומי התמחות:

      ירדן, פלסטינים, מלחמת 1948, מודיעין וטרור
      פרופ’ אסנת עקירב

      פרופ’ אסנת עקירב

      ראש החטיבה למדע המדינה | ראש המכון לחקר הגליל.

      תחומי התמחות:

      מחקרי פרלמנטים, מגדר ופוליטיקה, מיעוטים ופוליטיקה, שיטות בחירה, המערכת הפוליטית הישראלית, פוליטיקה והמדיה החברתית, שלטון מקומי.
      פרופ’ מוחמד סואעד

      פרופ’ מוחמד סואעד

      מרצה בכיר: מלמד בחוג הרב תחומי | יו"ר ועדת המשמעת | יו"ר ועדת הנגישות להשכלה הגבוהה של בני החברה הערבית

      תחומי התמחות:

      דת, אתניות ושבטיות במזרח התיכון | נשים ומגדר | מפלגות פוליטיות | יחסי יהודים- ערבים | הבדווים בישראל ובמזרח התיכון | משטר ואידיאלוגיה.
      פרופ’ פיטר הריס

      פרופ’ פיטר הריס

      ראש החוג ללימודי תיאטרון | חבר ועדת תקוה ישראלית | ועדת "היבטים רב תרבותיים בחברה הישראלית".

      תחומי התמחות:

      תיאטרון קהילתי, דיאלוג בין אחרים באמצעות התיאטרון, שיקום באמצעות תיאטרון קהילתי, תיאטרון עסקי.
      פרופ’ דן אוריין

      פרופ’ דן אוריין

      מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

      תחומי התמחות:

      סוציולוגיה של תיאטרון, תיאטרון ישראלי, דרמה חינוכית, דרמה טלוויזיונית
      פרופ’ ישראל המאירי

      פרופ’ ישראל המאירי

      תחומי התמחות:

      תולדות התיאטרון; ביקורת וניתוח הצגות; כתיבה דרמתית.
      פרופ’ שולמית לב-אלג’ם

      פרופ’ שולמית לב-אלג’ם

      מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

      תחומי התמחות:

      תיאטרון קהילתי, חינוכי, טיפולי, פוליטי, פמיניסטי וישראלי
        פרופ’ סנונית שהם

        פרופ’ סנונית שהם

        תחומי התמחות:

        התנהגות ארגונית, ארגון ידע, ספריות.
          ד“ר חגית תורג’מן

          ד“ר חגית תורג’מן

          ראש החוג לקרימינולוגיה .B.A./M.A | ראש החוג לסוציולוגיה

          תחומי התמחות:

          הגירה ופשיעה, הטיות במשפט הפלילי, הערכת תוכניות התערבות, ילדים, נוער וצעירים בסיכון, קריירות עברייניות
          ד”ר ענת אשד

          ד”ר ענת אשד

          מרצה בחוג לקרימינולוגיה.

          תחומי התמחות:

          הערכת מסוכנות, טיפול בעבירות מין, פסיכופתולוגיה
          ד”ר בני ביילי

          ד”ר בני ביילי

          מרצה בחוג לקרימינולוגיה | חבר בוועדת חדשנות | אחראי סמינר סגל בחוג לקרימינולוגיה | אחראי ימי אוריינטציה והכוונה של סטודנטים חדשים לקראת שנת הלימודים.

          תחומי התמחות:

          אלימות במשפחה, ילדים ונוער בסיכון, גבריות, ואבהות.
          ד”ר יוסף זהר

          ד”ר יוסף זהר

          מרצה בחוג לקרימינולוגיה.

          תחומי התמחות:

          בטיחות במשפט הפלילי., כלכלה ומשפט, מידול ומדידה של פערי ענישה, מניעת הרשעות שווא, תורת המשחקים
          ד”ר לימור יהודה

          ד”ר לימור יהודה

          מרצה וחברת סגל בחוג לקרימינולוגיה | חברת ועדת הוראה וועדת גמול הצטיינות

          תחומי התמחות:

          טרור ופשיעה, נערות במצוקה, עבריינות נוער
          ד“ר עירית עין-טל

          ד“ר עירית עין-טל

          מרצה בכירה בחוג לקרימינולוגיה ובחוג הרב תחומי | יועצת לענייני סטודנטים בחוג לקרימינולוגיה

          תחומי התמחות:

          הטרדה מינית, ויקטימולוגיה (קורבנות), ניצולי שואה – דור ראשון ודור שני, פשעי שנאה, קורבנות של רצח עם
          ד”ר ראובן יעקב

          ד”ר ראובן יעקב

          מרצה בכיר בחוג לקרימינולוגיה, ראש המרכז לחקר ילדים, נוער וצעירים בסיכון.

          תחומי התמחות:

          התמכרויות, טיפול קליני, ילדים ונוער בסיכון, עברייני מין, תקון
          ד”ר יפעת תמרקין-ליידר

          ד”ר יפעת תמרקין-ליידר

          מרצה בחוג לקרימינולוגיה ובחוג הרב תחומי

          תחומי התמחות:

          בוגרת אוניברסיטת בר אילן. עבדה בכלא מגן במחלקה לבריאות הנפש ובהערכות סיכון לעברייני מין, וכן עבדה בעמותת על"ם באבחון וטיפול באלימות מינית בקרב ילדים ובני נוער. עבודת הדוקטורט עסקה בנושא אהבה והתמכרות. תחומי מחקר: התמכרות והתנהגויות התמכרויות., קרימינולוגית קלינית
          ד”ר חן ריידר

          ד”ר חן ריידר

          מרצה בחוג לקרימינולוגיה

          תחומי התמחות:

          מומחית לנוירו-קוגניציה, נוירו-פידבק ואלקטרו-פיזיולוגיה של מערכת העצבים המרכזית וההיקפית., פסיכולוגית וחוקרת מוח והתנהגות
          ד”ר ענבל לם

          ד”ר ענבל לם

          מרצה בחוג לקרימינולוגיה

          תחומי התמחות:

          גורמי סיכון לפשיעה וקורבנוּת במרחב הדיגיטלי, סוציולוגיה דיגיטלית
          ד”ר דבורה אדן

          ד”ר דבורה אדן

          מרצה בחוג לחינוך ובתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך | אחראית על מסלול דו חוגי בחינוך

          תחומי התמחות:

          מנהיגות חינוכית, מגדר, מדיניות חינוך.
          ד״ר עוז גוטרמן

          ד״ר עוז גוטרמן

          ראש החטיבה למשאבי אנוש, ראש ההתמחות במשאבי אנוש בביה"ס לניהול, ראש פורום הצפון למשאבי אנוש, ראש וועדת הוראה בביה"ס לניהול, ראש וועדת האתיקה המכללתית, חבר בוועדת הספרייה המכללתית, מרצה בחוג לחינוך, בחוג לחינוך ולקויות למידה ובתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך

          תחומי התמחות:

          חינוך ביתי, סגנונות מוטיבציוניים ואסטרטגיות הישג, פיענוח לא מילולי.
          ד”ר מירב בן נתן

          ד”ר מירב בן נתן

          אחראית על הקשר עם בוגרי החוג ללימודי חינוך | יועצת לעניינים סטודנטים בחוג לחינוך | מרצה לסטטיסטיקה ושיטות מחקר | יועצת לענייני סטודנטים בחוג לחינוך

          תחומי התמחות:

          פסיכולוגית קוגניטיבית- קוגניציה מספרית, קוגניציה מוזיקלית.
          ד”ר שרון גילת יחיא

          ד”ר שרון גילת יחיא

          ראש אשכול הגיל הרך בחוג לחינוך, מרצה בחוג לחינוך, קרימינולוגיה, החוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי והחוג הרב תחומי, ממונה על מניעת הטרדה מינית במכללה

          תחומי התמחות:

          פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכולוגיה ארגונית
          ד”ר ציפורה הוכדורף

          ד”ר ציפורה הוכדורף

          מרצה בחוג לחינוך, ראש אשכול ייעוץ חינוכי | מרצה בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך

          תחומי התמחות:

          משפחה- מעברים בחיי משפחה, זוגיות, קונפליקטים בקשר מתבגרים ומתבגרים בסיכון מצבי לחץ ומשבר אלימות במשפחה ובביה"ס יעוץ חינוכי
          ד”ר מאיה הלוי קלמן

          ד”ר מאיה הלוי קלמן

          מרצה בחוג לחינוך- אשכול הגיל הרך בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי

          תחומי התמחות:

          השפעתן של אסטרטגיות הוריות על תהליכי הפנמה והתנהגות של ילדים. התפתחותם של דפוסים שונים לוויסות רגשות בילד. טיפוח סביבה בית ספרית "מקדמת צמיחה" התורמת להתפתחות חברתית ורגשית אופטימאלית בקרב מורים, גננות ותלמידים.
          ד”ר אריה הרשקוביץ

          ד”ר אריה הרשקוביץ

          מרצה בחוגים חינוך, ניהול ובחוג הרב תחומי

          תחומי התמחות:

          מנהל ציבורי, מדיניות מרחבית, מנהל מערכות חינוך.
          ד”ר רוני טוטיאן

          ד”ר רוני טוטיאן

          ראש אשכול ייעוץ חינוכי | מרצה בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי, בחוג לחינוך ולקויות למידה | ראש תכנית המצטיינים של החוג לחינוך | מוביל התנסות מעשית באשכול ייעוץ חינוכי.

          תחומי התמחות:

          ייעוץ חינוכי, תכניות מניעה, טיפול בתלמידים תוקפניים
          ד”ר סרגיי טלנקר

          ד”ר סרגיי טלנקר

          מרצה בחוג לחינוך | מרצה בחוג הרב תחומי | חבר ועדת היגוי של מרכז החדשנות של המכללה | חבר הועדה לבינלאומית של המכללה | מארגן סמינר הסגל של החוג לחינוך.

          תחומי התמחות:

          תחומי התמחות: אתיקה, פילוסופיה של החינוך.
          ד”ר גיל מאור

          ד”ר גיל מאור

          ראש אשכול לקויי למידה

          תחומי התמחות:

          מומחה בנוירופסיכולוגיה של מערכת הקשב, מנתח התנהגות במשרד החינוך, מטפל קוגניטיבי התנהגותית מוסמך (CBT). עוסק במחקר ובהדרכה בתחום נוירו-פסיכולוגיה חברתית – תחום מחקר העוסק בתהליכים נוירולוגים בהשפעה חברתית, בכל אשר לקבלת החלטות, פסיכופתולוגיה (ובכלל זה לקויות למידה והפרעת קשב), שיפוט מוסרי, סינגור עצמי ותקשורת בינאישית.
          ד”ר מוטי מרדלר

          ד”ר מוטי מרדלר

          תחומי התמחות:

          תואר ראשון בהנדסה מהטכניון, MBA אוניברסיטת חיפה, תואר שלישי בהוראת המדעים והטכנולוגיה מהטכניון (2006). עוסק כיום בעיקר במחקר ובהוראה אקדמית בנושאים של קבלת החלטות בניהול החינוך, מנהיגות במערכות חינוכיות ותוכניות הכשרה פורמליות ושאינן פורמליות בארגונים. חבר סגל במכללה האקדמית גליל מערבי.
          ד”ר עינת נבו

          ד”ר עינת נבו

          ראשת החוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי | מרצה בחוג לחינוך ולקויות למידה | חברה בוועדת גמול הצטיינות.

          תחומי התמחות:

          התפתחות שפה | קידום יכולות שפתיות במערכות החינוכיות | לקויות שפה | ניצני אוריינות | רכישת והתפתחות יכולות קריאה | מוטיבציה לקריאה | זיכרון עבודה
          ד”ר מיכל רווה

          ד”ר מיכל רווה

          ראשת התכנית לתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך, מרצה בחוג לחינוך, בחוג לחינוך ולקויות למידה

          תחומי התמחות:

          תהליכי קריאה, התפתחות קריאה וניצני אוריינות, דיסלקציה, מודעות מורפולוגית, קוגניציה וזיכרון, זיכרונות שווא
          ד”ר ענת קלמר

          ד”ר ענת קלמר

          ראשת אשכול משחוק וחדשנות בחינוך , מרצה בחוג חינוך ולקויות למידה, מרצה בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך,מרצה בתכנית לתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך

          תחומי התמחות:

          אבחון קשיים בלמידה והוראה של מתמטיקה וטיפול בהם, תוך שילוב כלים דינאמיים.
          ד”ר מרים שריד

          ד”ר מרים שריד

          ראשת החוג לחינוך ולקויות למידה | מרצה בחוג לחינוך | ראש התכנית למצטיינים בחוג לחינוך | מרצה בתכנית לתואר שני בניהול מערכות חינוך | מרצה בתכנית לתואר שני באוריינות וחדשנות בחינוך | חברה בוועדות במכללה

          תחומי התמחות:

          לקויי למידה, אוריינות, קריאה. לקויי למידה בקרב מבוגרים
          ד”ר נעמה שפיצר

          ד”ר נעמה שפיצר

          מרצה בחוג לחינוך ובחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי

          תחומי התמחות:

          משחקי תנועה בגיל הרך, תנועה ככלי חינוכי בראייה קהילתית, מיינדפולנס (מודעות קשובה) בחינוך
            ד”ר הילית מייזל

            ד”ר הילית מייזל

            הערכת הישגים לימודיים

            תחומי התמחות:

            ייעוץ חינוכי, נוער בהדרה ובמצבי סיכון, ניהול התערבות, מנהל חינוך, הערכת הישגים לימודיים והנחיית קבוצות.
            ד”ר יעל שני

            ד”ר יעל שני

            תחומי התמחות:

            חינוך לגיל הרך, טכנולוגיה בגיל הרך, אלימות והתפתחות חברתית בגיל הרך, תאוריית התיווך, פיתוח אוריינות, אינטראקציה מבוגר- ילד בגיל הרך, ניהול מסגרות חינוכיות לגיל הרך
            ד”ר הילה נאות

            ד”ר הילה נאות

            מרצה בחוג לחינוך ובחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי ובחוג הרב תחומי.

            תחומי התמחות:

            תורת החינוך וההוראה, למידה אלטרנטיבית, פיתוח יצירתיות בחינוך, פיתוח רגישות פילוסופית אצל ילדים בגיל הרך, חינוך לשוויון ולשוויון מגדרי בגיל הרך, פילוסופיה של החינוך
            ד”ר אימאן טרביה

            ד”ר אימאן טרביה

            מרצה בחוג לחינוך

            תחומי התמחות:

            אספקטים רגשיים חברתיים בגיל ההתבגרות, פיתוח רגשי חברתי בחינוך, תורת החינוך
            ד”ר סופי שאולי

            ד”ר סופי שאולי

            מרצה בחוג לחינוך , בחוג לחינוך ולקויות למידה ובחוג הרב תחומי.

            תחומי התמחות:

            הוראת מדעים, תקשורת המדע, חינוך כבדי שמיעה וחרשים
            ד”ר עינב קיסר

            ד”ר עינב קיסר

            מרצה בחוג לחינוך ובחוג לחינוך ולקויות למידה

            תחומי התמחות:

            התמחות בחינוך מתמטי
            ד”ר אבי פולג

            ד”ר אבי פולג

            מרצה בחוג לחינוך

            תחומי התמחות:

            תחום ההתמחות - אסטרטגיות הוראה לפיתוח חשיבה מסדר גבוה.
            ד”ר בעז כהן

            ד”ר בעז כהן

            סוגיות בתולדות השואה, ילדות בצל השמדה, שיקום וזיכרון בעקבות השואה

            תחומי התמחות:

            לימודי השואה, היסטוריה של עם ישראל
            ד”ר יורם בן ארי

            ד”ר יורם בן ארי

            תחומי התמחות:

            סטטיסטיקה ושיטות מחקר, ניהול סקטור האירוח התיירותי בתנאי אקלים משתנים, מחקר סביבתי, קבלת החלטות בתנאים של חוסר ודאות
            ד”ר נטליה אוליצה

            ד”ר נטליה אוליצה

            מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קיהלתי
              ד”ר אבישי עייש

              ד”ר אבישי עייש

              מרצה בחוג לכלכלה בית הספר לניהול | חבר בוועד הסגל.

              תחומי התמחות:

              תורת המשחקים, כלכלה מתמטית, מודלים דינמיים במאקרו כלכלה
              ד”ר צביקה וינר

              ד”ר צביקה וינר

              מרצה בכיר בחוג לכלכלה ובבית הספר לניהול | יושב ראש ועד הסגל.

              תחומי התמחות:

              ארגון תעשייתי, מבנים ארגוניים, בפרט ארגונים הירארכיים, תורת המשחקים, חוזים לא מלאים ובעיות תמריץ.
              ד”ר יובל ארבל

              ד”ר יובל ארבל

              סגן ראש החוג לכלכלה ומרצה בכיר בחוג לכלכלה וניהול

              תחומי התמחות:

              תחומי התמחותו המחקרית הם כלכלה עירונית ונדל"ן, וכן כלכלה התנהגותית, אמפירית וניסויית. ארבעה נושאים מחקריים מרכזיים שיובל עסק בהם בשנים האחרונות כוללים את הנושא של הפרטת הדיור ציבורי בישראל, מדיניות ציבורית ואספקה יעילה של מוצרים ציבוריים, יעילות גביית תשלומי הארנונה בירושלים, וכן תופעת ההשמנה בישראל ותכנון עירוני. הוא בין החוקרים הבודדים באקדמיה הישראלית שעוסקים בנושאים אלה מההיבט ההתנהגותי והכלכלי שלהם. עד עתה הוא פרסם 44 מאמרים בכתבי עת מדעיים מובילים בתחום.
              ד”ר עירית טלמור

              ד”ר עירית טלמור

              ראש החוג ללוגיסטיקה, מרצה בכירה בחוג לניהול – מקצועות חקר ביצועים ולוגיסטיקה | ראש התמחות לוגיסטיקה | חברת ועדת הוראה בחוג לניהול | יועצת לענייני סטודנטים בחוג ללוגיסטיקה

              תחומי התמחות:

              חקר ביצועים, ניתוח מערכות מורכבות, ניתוחי עלויות | שרשראות אספקה, לוגיסטיקה צבאית | הנדסת תחבורה | הנדסת מערכת.
              ד”ר יצחק כוכבי, רו”ח

              ד”ר יצחק כוכבי, רו”ח

              ראש החוג לחשבונאות.

              תחומי התמחות:

              מומחה בתחום הכספים והחשבונאות.
              ד”ר ולדימיר גריסקין

              ד”ר ולדימיר גריסקין

              מרצה להסתברות, סטטיסטיקה ואקונומטריקה בחוגי בית הספר לניהול | חבר בוועדת היגוי למרכז החדשנות | יועץ לענייני סטודנטים בחוג לחשבונאות

              תחומי התמחות:

              סטטיסטיקה, אקונומטריקה.
              ד”ר גבריאל דהן

              ד”ר גבריאל דהן

              מרצה בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי | מכהן כחבר במספר ועדות במכללה כגון: ועדת משמעת, ועדת מחשוב וועדת רב תרבותיות.

              תחומי התמחות:

              בעל תואר שלישי במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. עבודת הדוקטורט שלו נעשתה בתחום השיווק הבינלאומי. תחומי ההתמחות של ד"ר דהן עוסקים בעיקר באפיון אסטרטגיות ארגוניות ושיווק בינלאומי. בנוסף, מומחה בניתוח נתונים סטטיסטיים באמצעות תוכנות SPSS ו- AMOS.
              ד”ר פיאדין ז’אנה

              ד”ר פיאדין ז’אנה

              מתמטיקה לכלכלנים א'+ב', מתמתטיקה למדעי החברה א'+ב', מתמטיקה בדידה, אלגברה ליניארית

              תחומי התמחות:

              מלמדת במכללה משנת 2000 קורסים במתמטיקה לכלכלנים , חשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי,אלגברה ליניארית, מתמטיקה דיסקרטית. בעלת תואר שני במתמטיקה M.A, בעלת תואר שלישי במתמטיקה PhD– דוקטורט בתחום תורת המספרים באוניברסיטה פדגוגית במוסקבה.
              ד”ר רון אייכל

              ד”ר רון אייכל

              מרצה בביה"ס לניהול ובחוג הרב תחומי.

              תחומי התמחות:

              חומי התמחות: מימון ותמחור נכסים, ניהול סיכונים, מאקרו כלכלה אמפירי, כלכלת ישראל, ניהול וכלכלה התנהגותית
              ד״ר אריה רשף

              ד״ר אריה רשף

              יחסי עבודה, אתיקה ניהולית, סמינריונים

              תחומי התמחות:

              בעל תארים מ.א ודר' בפסיכולוגיה חינוכית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. התמחה בפסיכולוגיה של ההתנהגות המוסרית ובאתיקה ארגונית. טרם הצטרפותו למכללת הגליל המערבי לימד בחוג לשירותי אנוש במכללה האקדמית עמק יזרעאל שבמסגרתו היה אחראי על מערך לימודי השדה, ובתוכניות הMBA- באוניברסיטת חיפה . פרסם מאמרים רבים בנושא אתיקה בארגונים בעיתונות המקצועית והוביל תהליכי פיתוח והטמעה של קודים אתיים בארגונים ובאגודות מקצועיות. חבר באגודה האמריקאית לאתיקה בעסקים והציג את עבודותיו במספר רב של כנסים בינלאומיים. לפני סיום לימודי התואר השלישי שרת בתפקידים בכירים במערך ההדרכה בצה"ל ומילא מספר תפקידים במערך משאבי אנוש ברפא"ל.
              ד״ר שגית בראל-שקד

              ד״ר שגית בראל-שקד

              מרצה לכלכלה בבית הספר לניהול | מרצה בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך | נציבת קבילות הסטודנטים

              תחומי התמחות:

              מאקרו כלכלה, כלכלת ישראל
              ד”ר מיכל לוי בלייך

              ד”ר מיכל לוי בלייך

              מרצה בביה"ס לניהול

              תחומי התמחות:

              מערכות מידע והנדסת תעשייה וניהול.
              ד”ר לביב שאמי

              ד”ר לביב שאמי

              מרצה בחוג לכלכלה | ראש תכנית מדיניות מוניטרית במכון לחקר הגליל | יועץ לענייני סטודנטים בחוג לניהול.

              תחומי התמחות:

              מדיניות מוניטרית, כלכלה נסתרת (כלכלה שחורה), תהליכים דינמיים במקרו כלכלה, העלמת מס.
              ד”ר ישראל רצ’בסקי

              ד”ר ישראל רצ’בסקי

              מרצה בביה"ס לניהול | ראש אקדמי - מרכז חדשנות ויזמות | יועץ לענייני סטודנטים בחוג לכלכלה

              תחומי התמחות:

              זמות עסקית, חדשנות, מימון ותכנון כלכלי.
              ד”ר ענת שטייגמן

              ד”ר ענת שטייגמן

              מרצה בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי

              תחומי התמחות:

              התנהגות ארגונית, פסיכולוגיה חיובית
              ד״ר כרמית גל

              ד״ר כרמית גל

              תחומי התמחות:

              מרצה בחוג לניהול בתחומי מדעי המח, ההתנהגות והקוגניציה
              ד”ר אריאל כבירי

              ד”ר אריאל כבירי

              מרצה בחוג הרב תחומי, קרימינולוגיה ובביה"ס לניהול

              תחומי התמחות:

              תיאוריה של יחב"ל, ביטחון בינ"ל, סיבות למלחמה, טכנולוגיה במחקר היחב"ל, סינתזות חומריות-רעיוניות.
              ד”ר יפעת אשרת-פינק

              ד”ר יפעת אשרת-פינק

              מרצה בתכנית לתואר שני בניהול במערכות חינוך.

              תחומי התמחות:

              הכשרת מורים והתפתחות מקצועית במהלך הקריירה, ניהול ומנהיגות והשפעת הדחייה החברתית בגיל הילדות על האדם בהמשך חייו.
              ד”ר יוסי אלרן

              ד”ר יוסי אלרן

              תחומי התמחות:

              חדשנות, חשיבה יצירתית, טכנולוגיה בחינוך, מדע פופולארי ומתמטיקה יצירתית, כימיה תיאורטית.
              ד”ר יובל אשוש

              ד”ר יובל אשוש

              מרצה בחוג לסוציולוגיה ובחוג הרב- תחומי.

              תחומי התמחות:

              חקר הקיבוץ, שיטות מחקר איכותניות, זהויות חברתיות.
              ד”ר עדו ליברמן

              ד”ר עדו ליברמן

              מרצה בחוג לסוציולוגיה | מרצה בחוג הרב תחומי

              תחומי התמחות:

              סוציולוגיה ישראלית התמקדות בחברה הציונית דתית, חברה פוסטמודרנית, דמוגרפיה חברתית ומתודולוגיה למחקר (בעיקר מתודולוגיה כמותנית)
              ד”ר שלומית מנור

              ד”ר שלומית מנור

              מרצה בחוג לסוציולוגיה, בחוג הרב תחומי ובחוג לקרימינולוגיה

              תחומי התמחות:

              סוציולוגיה של המשפחה זיקנה (גרונטולוגיה) פרישה משוק העבודה, היבטים חברתיים של פרישה וזיקנה פמיניזם ומגדר
              ד”ר אנה פרשיצקי

              ד”ר אנה פרשיצקי

              מרצה בכירה במחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ובחוג הרב-תחומי

              תחומי התמחות:

              סוציולוגיה של הגירה, העולים מבריה''מ לשעבר בישראל, אנתרופולוגיה של הדת, טקסים ואירועים ציבוריים
              ד”ר תמר ישראלי

              ד”ר תמר ישראלי

              מרצה בחוג לסוציולוגיה בחטיבה לבריאות ורווחה, מרצה בחוג לניהול מידע וידע.

              תחומי התמחות:

              מידענות, ספרנות, פרטיות באינטרנט, ניהול מידע אישי, ניהול מידע קבוצתי, אובדן מידע, ניהול נתוני מחקר
              ד”ר נטע אבנון

              ד”ר נטע אבנון

              מרצה בחוג לסוציולוגיה, בחוג לניהול ובחוג הרב תחומי

              תחומי התמחות:

              חברה דיגיטלית, עיסוקים ומקצועות חדשים, ארגונים במאה ה-21, אתיקה של בינה מלאכותית, ההתהוות של מדע הנתונים
              ד”ר זאב שביט

              ד”ר זאב שביט

              מרצה בכיר בחוג לסוציולוגיה ובחוג הרב-תחומי

              תחומי התמחות:

              סוציולוגיה של מרחב ומקום, יחסים אתניים ורב-תרבותיות, זהות קולקטיבית, החברה בישראל
              ד”ר ערן זיידיס

              ד”ר ערן זיידיס

              פוליטיקה השוואתית, השתתפות פוליטית וחברה אזרחית, פוליטיקה ומדיניות במערכות בריאות.

              תחומי התמחות:

              מרצה בחוג הרב תחומי בחטיבה למדע המדינה | ראש היחידה לקידום ההוראה (היל"ה) | חבר בוועדה האקדמית העליונה | חבר בוועדה האקדמית הפנימית | חבר בוועדת ההוראה המכללתית | יועץ לענייני סטודנטים בחוג הרב תחומי
              ד”ר ורד תמיר

              ד”ר ורד תמיר

              תחומי התמחות:

              פשיעה והגירה, עבריינות נוער
              ד”ר יוליה שוורצמן

              ד”ר יוליה שוורצמן

              מבוא למחשבת ישראל

              תחומי התמחות:

              הגות יהודית, פילוסופיה של הדת, דת ומגדר
              ד״ר חיים שפרבר

              ד״ר חיים שפרבר

              ראש החוג הרב תחומי | מרצה בחוג הרב תחומי | מרצה בחוג ללימודי שימור

              תחומי התמחות:

              היסטוריה יהודית מודרנית – התמחות בהיסטוריה של יהודי מזרח אירופה במאה ה19
              רו”ח מחמוד איוב

              רו”ח מחמוד איוב

              חשבונאות

              תחומי התמחות:

              ראיית חשבון, מימון וסטטיסטיקה
                ד”ר ירון פשר

                ד”ר ירון פשר

                התפתחות המדיניות הנאצית כלפי היהודים 1945-1939, סוגיות בתולדות השואה (מלחמה ושואה), ניתוח תעודות.

                תחומי התמחות:

                היסטוריה צבאית ודיפלומטית, מלחמת העולם השניה, לימודי השואה, אסטרטגיה ולוגיסטיקה של הצבא הגרמני בממשק עם "הפתרון הסופי"
                ד”ר משה אלעד

                ד”ר משה אלעד

                עיצוב מדיניות הביטחון של ישראל; דוקטרינת הביטחון של ישראל; הממשל הישראלי בשטחים כבושים; ההנהגה הפלסטינית בשטחים מאז 1967 בין ארגוני טרור לארגונים פוליטיים; אסלאם מודרניות ולאומיות במזרח התיכון (שיעור סמסטריאלי).

                תחומי התמחות:

                ביטחון לאומי, הסכסוך הישראלי – פלסטיני, החברה והמנהיגות הפלסטינית, ישראל ו"השטחים".
                ד”ר ריקי גליה

                ד”ר ריקי גליה

                יחסי עבודה ומשאבי אנוש, התנהגות ארגונית, היבטים חברתיים של עבודה ועיסוקים, תרבות ארגונים, ארגונים וגלובליזציה.

                תחומי התמחות:

                פילנתרופיה תאגידית של עסקים משפחתיים, אחריות חברתית של עסקים בהקשר של יחסי עבודה, חקר השיח הניהולי בהקשר של התנדבות עובדים, פילנתרופיה עלית.
                ד”ר ירדנה שאול

                ד”ר ירדנה שאול

                מרצה בחוג לסוציולוגיה ובחוג הרב תחומי.

                תחומי התמחות:

                תחומי ההתמחות והעניין שלי אינטרדיסציפלינריים וקשורים לשלושת מעגלי הקיימות: חברה סביבה וכלכלה. הקו המשותף הינו יחסי הגומלין שבין האדם/החברה לבין הסביבה והמרחב. נושאים אלו באים לידי ביטוי במחקר, בעבודה יישומית בשטח ובהוראה. תחומי התמחותי כוללים בין היתר: קיימות חברתית וסביבתית, תמורות במרחב הכפרי בישראל, יחסי אדם חברה וסביבה, דמוגרפיה, הגירה פליטים ועובדים זרים, ניהול שטחים פתוחים, מדיניות התכנון הלאומי בישראל: היבטים חברתיים מרחביים, צרכנות חברה וסביבה, ערים מקיימות, וקורסים מתודולוגים: שיטות מחקר איכותיות, סטטיסטיקה, שיטות מחקר למדעי החברה וכתיבה אקדמית.
                ד”ר אפרת פיטרסה

                ד”ר אפרת פיטרסה

                לימדתי באוניברסיטה הפתוחה במסלול לטכנולוגיות למידה לתואר שני, מלמדת בחוג הרב תחומי, במסלול לימודי מידע, ובמסלול לחינוך . הקמתי וניהלתי את היחידה לקידום הוראה במכללה. מחקרי עוסקים בהשפעות של סביבה תרבותית על אוריינות מידע ועל שימושי מידע ולמידה.

                תחומי התמחות:

                אוריינות מידע, שימושי טכנולוגיות מידע בחינוך ופיתוח הדרכה מבוסס כלים דיגיטלים.
                  ד״ר רינה וסרמן

                  ד״ר רינה וסרמן

                  ראשת החוג ללימודי שימור

                  תחומי התמחות:

                  חומרי בנייה(תכונות; טכנולוגיות; התנהגות לטווח ארוך); חומרים ארכיאולוגיים (הרכב, איפיון, טכנולוגיות); חומרים וטכנולוגיות לשימור פיזי של חומרים היסטוריים וארכיאולוגיים; תיפקוד מבנים היסטוריים ואלמנטי בנייה ירוקה הישימים בשימור פיזי של מבנים היסטוריים
                  ד”ר נדב קשטן

                  ד”ר נדב קשטן

                  מרצה בחוג ללימודי שימור

                  תחומי התמחות:

                  היסטוריה עתיקה – התמחות בתרבויות הים התיכון; זיקתה של ישראל לים – עבר והווה; מוזיאולוגיה – תורת המוזיאונים והאוצרות.
                  ד”ר מרינה אפשטיין-פלוש

                  ד”ר מרינה אפשטיין-פלוש

                  מרצה בכירה בחוג ללימודי שימור

                  תחומי התמחות:

                  בהיסטוריה ובתיאוריה של האדריכלות והעיצוב העירוני, בייחוד של המאה ה-20. חברה בדוקומומו Docomomo - צרפת וישראל, ב- mAAN ארגון לארכיטקטורה אסייתית מודרנית, טוקיו, יפן וב EAHN -, אגודת היסטוריונים של הארכיטקטורה האירופאית.
                  ד”ר מיכאל איזנברג

                  ד”ר מיכאל איזנברג

                  תחומי התמחות:

                  ד"ר איזנברג הינו ארכיאולוג המתמחה בתרבות החומרית של התקופות הקלאסיות. הוא מבין החוקרים הבולטים בחקר הארכיטקטורה הצבאית וההיסטוריוגרפיה של מערכות מצור מן התקופות ההלניסטית והרומית.
                  ד”ר הניה רוטנברג

                  ד”ר הניה רוטנברג

                  מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

                  תחומי התמחות:

                  תחומי התמחות: דיאלוג בין ריקוד ואמנויות, הסטוריה של המחול, הסטוריה של המחול בישראל
                  ד”ר כנרת נוי

                  ד”ר כנרת נוי

                  תחומי התמחות:

                  תיאטרון יווני עתיק, תיאטרון מזרח אסיה, היסטוריה ותרבות יפן, מסיכות בתיאטרון.
                  ד”ר אמנון רביב

                  ד”ר אמנון רביב

                  מרצה בחוג ללימודי התיאטרון

                  תחומי התמחות:

                  ליצנות רפואית, תיאטרון, אומנות המופע, תיאטרון לאתר ספציפי, מוזיקה לתיאטרון.
                  ד”ר אבנר ברנע

                  ד”ר אבנר ברנע

                  תחומי התמחות:

                  מודיעין עסקי תחרותי, ניהול סביבת התחרות, חדשנות.
                    ד”ר ריקי גרינברג

                    ד”ר ריקי גרינברג

                    תחומי התמחות:

                    התנהגות מידע, חיפושי מידע, ספריות ומרכזי מידע, אוריינות מידע
                      ד”ר צביקה מרקס

                      ד”ר צביקה מרקס

                      תחומי התמחות:

                      למידת מכונה, למידה עמוקה, עיבוד שפה טבעית
                        ד”ר מעיין פרל

                        ד”ר מעיין פרל

                        תחומי התמחות:

                        דיני קניין רוחני, דיני פטנטים, זכויות יוצרים, משפט וטכנולוגיה, משפט ומידע
                          ד”ר גנית ריכטר

                          ד”ר גנית ריכטר

                          תחומי התמחות:

                          משחקים רציניים, משחוק (גיימיפיקציה), מוטיבציה לשיתוף ותרומת ידע, פרדוקס הכישלון.
                            גב’ יונה פליישר

                            גב’ יונה פליישר

                            מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

                            תחומי התמחות:

                            טיפול ואבחון בלקויות למידה
                            גב’ ענת סקולר

                            גב’ ענת סקולר

                            תחומי התמחות:

                            תחומי התמחות ענת סקולר .A.Mפסיכולוגיה קלינית, עוסקת בטיפול אישי זוגי ומשפחתי, מנחת קבוצות מוסמכת ( אוניברסיטת תל אביב), מדריכת מנחי קבוצות וצוותי עובדים סוציאליים, מנחת סדנאות וקבוצות טיפוליות, מומחית בטיפול וליווי בני זוג בתהליך גירושין.
                            גב’ עירית הורביץ לוז

                            גב’ עירית הורביץ לוז

                            מרצה בחוג לתיאטרון, רכזת הסטאז' של החוג, יועצת החוג לענייני סטודנטים מטעם הדיקנט | מרצה בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי, מרצה בחוג לחינוך ולקויות למידה

                            תחומי התמחות:

                            כתיבה, בימוי, דרמטורגיה של תאטרון קהילתי מחקר דוקטורט בתחום הבנית ידע וזהות מקצועית של תאטרון קהילתי מושגי יסוד באירוע חברתי – אמנותי קורס מעשי בהנחיית תיאטרון בקהילה
                            גב’ קרן גרינאוצקי

                            גב’ קרן גרינאוצקי

                            מרצה בביה"ס לניהול , בחוג לחינוך ובחוג לסוציולוגיה.

                            תחומי התמחות:

                            ניהול, התנהגות ארגונית, שיווק, מתודולגיה: סטטיסטיקה, שימושי מחשב, שיטות מחקר
                            מר אסולין מאור

                            מר אסולין מאור

                            מרצה בחוג לחינוך ובחוג לניהול

                            תחומי התמחות:

                            פסיכולוגיה, סוציולוגיה
                            ד”ר אנה רובינצ’יק

                            ד”ר אנה רובינצ’יק

                            ראש החוג לכלכלה

                            תחומי התמחות:

                            תיאוריה כלכלית, כלכלה ציבורית, ניורו-כלכלה
                            רו”ח שי צבאן, MBA

                            רו”ח שי צבאן, MBA

                            מרצה בקורסים בתחום החשבונאות הפיננסית והניהולית

                            תחומי התמחות:

                            חשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית, השבחת ערך חברות, יזמות עסקית, מימון התנהגותי והיבטים בקבלת החלטות ואוריינות פיננסית
                            ד”ר ג’נאן פלאח

                            ד”ר ג’נאן פלאח

                            מרצה בחוג הרב תחומי

                            תחומי התמחות:

                            ספרות עברית והשוואתית לימודי מיגדר שלום ורב תרבותיות סוציולוגיה וחינוך
                            ד”ר שאול ירדנה

                            ד”ר שאול ירדנה

                              ד”ר שונפלד בת

                              ד”ר שונפלד בת

                                ד”ר נוהאד עלי

                                ד”ר נוהאד עלי

                                מרצה בכיר | יועץ לענייני סטודנטים בחוג לסוציולוגיה | חבר ועדת משמעת | חבר בוועדה להנגשת סטודנטים ערבים לאקדמיה | חבר ועדת היגוי מוסדית | יו"ר המרכז לחקר רב תרבותיות.

                                תחומי התמחות:

                                פונדמנטליזם דתי (אסלאמי ויהודי בישראל); יחסי רוב-מיעוטים; מיעוטים מוסלמים במערב; נשים ערביות בישראל; השכלה גבוהה; פשע ואלימות בקרב הציבור הערבי בישראל וחוסן בחברה הערבית.
                                גב’ זיו קרני-אפרתי

                                גב’ זיו קרני-אפרתי

                                מרצה בחוג לסוציולוגיה.

                                תחומי התמחות:

                                גרונטכנולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
                                ד”ר זמל עפר

                                ד”ר זמל עפר

                                מרצה בחוג לקרימינולוגיה

                                תחומי התמחות:

                                עבריינות נוער, כנופיות וארגוני פשע
                                  ד”ר גלעד זיו

                                  ד”ר גלעד זיו

                                  מרצה מן החוץ בחוג לקרימינולוגיה
                                    ד”ר תמר כץ פלד

                                    ד”ר תמר כץ פלד

                                    תחומי התמחות:

                                    תרבות, חברה ומשפט
                                    ד”ר מרים עופר

                                    ד”ר מרים עופר

                                    מרצה בכירה בתכנית ללימודי השואה | ראש צוות מחקר בנושא: רפואה תחלואה וילדות בשואה, היבטים רלוונטיים למאה ה-21.
                                    ד”ר גיל להט אפרת

                                    ד”ר גיל להט אפרת

                                    מרצה בבית ספר לניהול ובחוג הרב תחומי

                                    תחומי התמחות:

                                    פסיכולוגיה חברתית וארגונית
                                      ד”ר קליס אולג

                                      ד”ר קליס אולג

                                        גב’ אנה דאוס

                                        גב’ אנה דאוס

                                        תחומי התמחות:

                                        תואר ראשון בהנדסה מהטכניון, MBA אוניברסיטת חיפה, תואר שלישי בהוראת המדעים והטכנולוגיה מהטכניון (2006). עוסק כיום בעיקר במחקר ובהוראה אקדמית בנושאים של קבלת החלטות בניהול החינוך, מנהיגות במערכות חינוכיות ותוכניות הכשרה פורמליות ושאינן פורמליות בארגונים. חבר סגל במכללה האקדמית גליל מערבי.
                                        אינג’ מאיר רונן

                                        אינג’ מאיר רונן

                                        מרצה בכיר בחוג לשימור | יועץ לענייני סטודנטים בחוג לשימור

                                        תחומי התמחות:

                                        טכנולוגיות בנייה וחומרים במבנים היסטוריים ועתיקים, כשלים הנדסיים במבנים, היסטוריים ועתיקים, חיזוק מבנים לשימור, ההיבטים השימורים של תחיקת הבנייה.
                                        מר אמנון וולף

                                        מר אמנון וולף

                                        מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

                                        תחומי התמחות:

                                        שחקן תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה, בימאי ,מחזאי ומנחה סדנאות משחק.
                                        מר יוסי אלפי

                                        מר יוסי אלפי

                                        תחומי התמחות:

                                        המחזה הקהילתי כסיפור, תיאטרון קהילתי, כתיבה: מחזאות, סיפורת, שירה.
                                        מר אריק גוטלר אופיר

                                        מר אריק גוטלר אופיר

                                        קורס מעשי, סדנה: התנסות בקהילה

                                        תחומי התמחות:

                                        תיאטרון חברתי-קהילתי , חברה משותפת, חינוך
                                        גב’ סמדר יערון

                                        גב’ סמדר יערון

                                        תחומי התמחות:

                                        ממייסדי המרכז לתיאטרון עכו (1985) ושותפה מרכזית לפיתוח דרך העבודה הייחודית של המרכז.
                                        גב’ נילי לוברני רולניק

                                        גב’ נילי לוברני רולניק

                                        קורס מעשי, סדנה: תיאטרון פלייבק - תאוריה והתנסות. חדר: חדר המורים, בניין המכללה

                                        תחומי התמחות:

                                        תיאטרון פלייבק - תאוריה והתנסות, אמנות האילתור והסיפור, תיאטרון פיזי; מסכות אוניברסליות, קומדיה דל'ארטה, אמפרוביזציה בארגונים
                                        גב’ נטע נדב

                                        גב’ נטע נדב

                                        תחומי התמחות:

                                        תיאטרון קהילתי. תיאטרון פיזי.
                                        מר סיני פתר

                                        מר סיני פתר

                                        תחומי התמחות:

                                        שחקן בתיאטרון, קולנוע וטלביזיה , במאי תיאטרון ומורה למשחק מרצה בהנחיית משחק ובהוראת מחזאות המאה העשרים.
                                        גב’ סימונה קורן מזרחי

                                        גב’ סימונה קורן מזרחי

                                        תחומי התמחות:

                                        מרצה בחוג ללימודי תיאטרון
                                        מר הישאם סלימאן

                                        מר הישאם סלימאן

                                        מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

                                        תחומי התמחות:

                                        משחק לתיאטרון ומשחק מול מצלמה
                                        מר גיא אלחנן

                                        מר גיא אלחנן

                                        מרצה בחוג ללימודי התיאטרון

                                        תחומי התמחות:

                                        תיאטרון דו-לשוני עברי-ערבי, תיאטרון רב תרבותי ורב תחומי, מוסיקה חיה, בובות, פנטומימה ותיאטרון הגוף/
                                        גב’ יהלי תורן

                                        גב’ יהלי תורן

                                        מרצה בחוג ללימודי תיאטרון.

                                        תחומי התמחות:

                                        התמחות – שירה, דיבור ופיתוח קול.
                                        גב’ עינת ויצמן

                                        גב’ עינת ויצמן

                                        מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

                                        תחומי התמחות:

                                        הוראת משחק לתיאטרון, הוראת משחק לקולנוע וטלוויזיה
                                          גב’ עמנואלה עמיחי

                                          גב’ עמנואלה עמיחי

                                          מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

                                          תחומי התמחות:

                                          במאית וכוראוגרפית .משלבת בעבודותיה תאטרון, מחול, פרפורמנס ווידאו ועובדת עם פרפורמרים ונון פרפורמרס ביצירותיה.
                                            גב’ ראבעה מורקוס

                                            גב’ ראבעה מורקוס

                                            מרצה בחוג ללימודי תיאטרון

                                            תחומי התמחות:

                                            אמנית בתחום המחול והכוריאוגרפיה, קונטקט ואימפרוביזציה.
                                              ד”ר נעמי פריש-אבירם

                                              ד”ר נעמי פריש-אבירם

                                              המחקר שלי עוסק בתפר שבין המנהל ציבורי והמדיניות הציבורית, תוך שימוש בתיאוריות אינטרדיסציפלינריות המשלבות כלכלה התנהגותית, מנהל עסקים, פסיכולוגיה חברתית ומדע המדינה. המחקר שלי הוא מחקר יישומי המתבסס בעיקר על ניסויי שדה וסקרי ניסוי.

                                              תחומי התמחות:

                                              מנהל ומדיניות ציבורית, חדשנות במנהל הציבורי, היענות למדיניות, עיצוב מדיניות, הערה ומדידה של ביצועים.
                                              יוסי סגל

                                              יוסי סגל

                                              יו"ר הועד המנהל
                                                חנן יגר

                                                חנן יגר

                                                מנכ"ל
                                                יהודית יעקב

                                                יהודית יעקב

                                                סמנכ"לית
                                                רונית מור

                                                רונית מור

                                                דקנית הסטודנטים
                                                רמי מזרחי

                                                רמי מזרחי

                                                ראש מנהל משאבי אנוש ותפעול
                                                יאן שיך

                                                יאן שיך

                                                סמנכ"ל כספים
                                                מיכל הלאל

                                                מיכל הלאל

                                                סמנכ"לית למנהל אקדמי ומנהלת היחידה ללימודים קדם אקדמיים
                                                ורד אטס

                                                ורד אטס

                                                מנהלת היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך
                                                רוית ליטן

                                                רוית ליטן

                                                מנהלת שיווק ומכירות
                                                יוסי מאירוביץ

                                                יוסי מאירוביץ

                                                ראש מינהל מערכות מידע
                                                סיגל ניסן

                                                סיגל ניסן

                                                מנהלת מדור שכ"ל
                                                סמירה מחאמיד

                                                סמירה מחאמיד

                                                מנהלת הספריה
                                                גב’ דדי ברון

                                                גב’ דדי ברון

                                                  ד”ר סאמיה זייד

                                                  ד”ר סאמיה זייד

                                                  ראש היחידה לאנגלית למטרות אקדמאיות | מרצה לאנגלית.
                                                  פרופ’ נסים בן-דוד

                                                  פרופ’ נסים בן-דוד

                                                  נשיא המכללה
                                                  ד”ר תמר הדר

                                                  ד”ר תמר הדר

                                                  מרצה בחוג לחינוך

                                                  תחומי התמחות:

                                                  אלתור בטיפול במוזיקה | משמעות כלי הנגינה הראשי של מטפלים במוזיקה ככלי טיפולי | הבנת ממד הזמן באלתור מוזיקלי קליני | מוזיקה והתפתחות
                                                  רו”ח מנחם סעת, MBA

                                                  רו”ח מנחם סעת, MBA

                                                  מרצה בקורסים יסודות החשבונאות לניהול, חשבונאות ניהולית ותמחיר .

                                                  תחומי התמחות:

                                                  אוריינות פיננסית, חשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית, מימון התנהגותי, ניהול משאבי אנוש, ניהול משא ומתן, גישור, כלכלת ישראל. אקונומטריקה- מחקר אמפירי כמותי בחוגים לכלכלה, ניהול וחשבונאות.
                                                    מר יואל שפרן

                                                    מר יואל שפרן

                                                    מרצה בחוג לקרימינולוגיה

                                                    תחומי התמחות:

                                                    חקר אלימות במשפחה, פסיכופתיה, מסוכנות | קרימינולוג קליני

                                                      ד”ר איילת אגוזי

                                                      ד”ר באטריס קוסקס-וילאימס

                                                      ד”ר באטריס קוסקס-וילאימס

                                                      מרצה מן החוץ בחוג לקרימינולוגיה

                                                      תחומי התמחות:

                                                      משפט פלילי השוואתי, זכויות נפגעי עבירה, זיכרון קולקטיבי וטראומה, נגישות לצדק ומשפט רחוב
                                                      ד”ר סלאם קודסי

                                                      ד”ר סלאם קודסי

                                                      מרצה בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי

                                                      תחומי התמחות:

                                                      משחקי ילדים, חינוך ולדורף, פדגוגיה מוטת עתיד.
                                                        ד”ר אבתסאם מרעי-סרואן

                                                        ד”ר אבתסאם מרעי-סרואן

                                                        מרצה בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי
                                                          גב’ הייא אבו סלאח – חרב

                                                          גב’ הייא אבו סלאח – חרב

                                                          מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

                                                          תחומי התמחות:

                                                          מורה לאוריינות קריאה וכתיבה בחוג לחינוך 
                                                            ד”ר יוסי אלרן

                                                            ד”ר יוסי אלרן

                                                            מרצה מן החוץ בחוג לחינוך ומנהל החדשנות של מכון דוידסון לחינוך מדעי, הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע

                                                            תחומי התמחות:

                                                            חינוך מתמטי בלתי פורמלי, מתמטיקה יצירתית (recreational math), חשיבה יצירתית וחדשנות
                                                              ד”ר מתן מרקוביצקי

                                                              ד”ר מתן מרקוביצקי

                                                              מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

                                                              תחומי התמחות:

                                                              התמחות: פסיכולוגיה, סוציולוגיה, טיפול משפחתי.
                                                                ד”ר איריס קלודה

                                                                ד”ר איריס קלודה

                                                                מרצה מן החוץ בחוג לחינוך

                                                                תחומי התמחות:

                                                                סטטיסטיקה ושיטות מחקר, אינטליגנציה רגשית, לחץ והתמודדות
                                                                  ד”ר בהאא מחול

                                                                  ד”ר בהאא מחול

                                                                  מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי.
                                                                    ד”ר מעיין שמעוני

                                                                    ד”ר מעיין שמעוני

                                                                    מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קיהלתי
                                                                      גב’ שירלי-שירה ירחמיאל

                                                                      גב’ שירלי-שירה ירחמיאל

                                                                      מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קהילתי.
                                                                        גב’ סוהא מוסא

                                                                        גב’ סוהא מוסא

                                                                        מרצה מן החוץ בחוג לחינוך והתפתחות הילד בגיל הרך בראי קיהלתי
                                                                          שינוי גודל גופנים
                                                                          ניגודיות