הודעות לעיתונות תשע"ה

המכללה האקדמית גליל מערבי חנכה את מבנה בית הספר לניהול בהשקעה של 53 מיליון שקלים
המכללה האקדמית גליל מערבי חנכה את המבנה המהודר, המשתרע על שטח של 5,510 מ"ר, בטקס חגיגי בהשתתפות ראש האופוזיציה יצחק (בוז'י) הרצוג, יו"ר קרן רש"י גבי אשכנזי ראשי רשויות מקומיות ואישי ציבור. מבנה בית הספר לניהול, אשר תוכנן על פי עקרונות הבניה הירוקה המודרנית, יספק לסטודנטים את סביבת הלימודים העדכנית והמתקדמת ביותר הכוללת שימוש בחדרי עסקאות על פי מודל בנקאי, חדרי ישיבות מרווחים, כיתות לסדנאות, חדרי עבודה, חדרים ייעודיים לצורך תרגול סימולציה עסקית, כתות לימוד המאובזרות במכשור החדיש ביותר ושני חדרי אודיטוריום רחבי היקף, לאירוח כנסים והרצאות מרכזיות. המסלול האקדמי של בית הספר לניהול וכלכלה נועד להכשיר את מנהלי העתיד הצפויים לאייש את דרגות הביניים בשדרות הניהול של המוסדות המובילים.
במתחם המבנה ייהנו הסטודנטים מקפיטריות, גלריית אומנות וגולת הכותרת: אמפי-תיאטרון פתוח המשתלב באופן מושלם עם הבניין, המגרש שלצדדיו והגן שלמרגלותיו. כ-950 מקומות ישיבה הופכים את האמפי לאחד המרשימים במחוז הצפון ולאתר אידיאלי לקיום אירועי תרבות.
כ-53 מיליוני שקלים הושקעו ביצירת ההישג האדריכלי לו שותפים, יחד עם המכללה, מגבית בריטניה, קרן רש"י והוועדה לתכנון ותקצוב.
יו"ר הוועד המנהל של המכללה האקדמית גליל מערבי, מר עיבל גלעדי: "בתחושת גאווה אנו חונכים את מבנה בית הספר לניהול המהווה נקודת ציון משמעותית בתנופת הפיתוח במכללה ויספק תנאים אופטימליים לסטודנטים לקראת הפיכתם לדור הבא של המנהלים"