מצא אותנו:
תואר ראשון של אוניברסיטת בר-אילן (התמחות)
צור קשר
אני מתעניין בתחום:
מסכים לקבל עדכונים והודעות במייל
שלח
לפרטים נוספים חייגו:
1-800-50-11-50
 

תואר ראשון של אוניברסיטת בר-אילן (התמחות)

המכללה האקדמית גליל מערבי נוסדה בשנת 2000 על בסיס המסלול לתואר ראשון באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן(תואר ראשון בר אילן) שהחל פעילותו בשנת 1994. הקמפוס , הממוקם בגליל המערבי ( שטח שיפוט של העיר עכו ) מציע מגוון תכניות לתושבי האזור ולומדים בו כ- 4,000 סטודנטים . הסטודנטים מלווים בכל שלבי לימודיהם בייעוץ, בהכוונה ומקבלים סיוע בבחירת תחום התמחות ובהשתלבות מקצועית.

הלימודים במכללה האקדמית הם באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן, הקובעת את תנאי הקבלה ואת תוכני הלימוד בתוכניות הלימוד השונות, ומעניקה את התעודה בסיום התואר. במקצועות ההתמחות לומדים שנתיים במכללה ושנה אחת בקמפוס ברמת גן. אלה הלומדים במסלול של תואר רב תחומי לומדים את כל שלוש השנים במכללה.המכללה מציעה לימודים לקראת תואר ראשון התמחותי במסלולים קרימינולוגיה, חינוך, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, מדעי המדינה ולוגיסטיקה. המסלול הרב-תחומי מציע לימודים באותם התחומים, ואליהם נוספים גם לימודים במדעי המחשב. כאמור , המכללה משמשת שלוחה אקדמית של אוניברסיטת בר אילן , כאשר התארים המוענקים בסיום הלימודים הינם תארים אוניברסיטאיים עליהם חתומה אוניברסיטת בר אילן .

במסלולי
BA התמחותי, השנה האקדמית השלישית של התואר חייבת להילמד באוניברסיטת בר אילן עצמה ולא במכללה . בנוסף , על כל הסטודנטים היהודים מוטלים לימודי חובה של חטיבה בלימודי היהדות, 20 נקודות (שבעה קורסים), שהם שישית מהתואר. סטודנט שילמד במסלול BA התמחותי, יקבל עם סיום לימודיו תעודה של אוניברסיטת בר אילן, המסמיכה אותו כבוגר במקצוע שלמד . סטודנט שלמד במסלול BA רב-תחומי יקבל עם סיום לימודיו תעודה של אוניברסיטת בר אילן, המעידה על כך שהוא בוגר תואר רב תחומי, בציון הפקולטה שבה למד (הפקולטה למדעים מדויקים בגין התמחות במדעי המחשב, הפקולטה למדעי החברה בגין כל השאר).
 
 
© 2014 המכללה האקדמית גליל מערבי   |  
  |  
  |